Strona Główna » Filmy

Netflix Podsumowanie najnowszego filmu animowanego „Wiedźmin Koszmar Wilka”

25-01-2021, 17:39 Informacje / Filmy
Netflix Podsumowanie najnowszego filmu animowanego „Wiedźmin Koszmar Wilka” Odkąd Henry Cavill pojawił się na naszych ekranach jako Geralt z Rivii w „Wiedźminie” Netflixa, zaczęły krążyć plotki o animowanym projekcie. Miałby on zostać wydany w przerwie pomiędzy sezonem 1 a sezonem 2. Było wiele spekulacji, ale konkretnych informacji brakowało, aż do dziś. Panie i Panowie, mam przyjemność poinformować, że powstaje film animowany, zatytułowany „Wiedźmin: Koszmar Wilka”.

Kolejne duże studia VFX dołączają do sezonu 2 Wiedźmina

23-01-2021, 15:12 Informacje / Filmy
Kolejne duże studia VFX dołączają do sezonu 2 Wiedźmina Wiedźmin Netfliksa powrócił na plan, a twórcy już przygotowują się do procesu postprodukcji. Na stole montażowym pomoże im wiele uznanych studiów od efektów specjalnych.

Wideo Yennefer i Ciri kręcą 2 sezon Wiedźmina w hrabstwie Durham

22-01-2021, 22:54 Informacje / Filmy
Wideo Yennefer i Ciri kręcą 2 sezon Wiedźmina w hrabstwie Durham Netflix niedawno przeniósł produkcję drugiego sezonu Wiedźmina do pięknego angielskiego Lake District, a Henry Cavill był widziany w trzech lokalizacjach jako Geralt z Rivii, w tym w jednej scenie ze swoim wiedźmińskim bratem Paulem Bullionem (Lambert) . Wydaje się jednak, że przez kilka następnych tygodni produkcja nie będzie osiedlać się w Lake District, ale na różnych obszarach północnej

Wiedźmin Netflixa znów się kręci. Wiemy to od samego Lamberta

22-01-2021, 20:08 Informacje / Filmy
Wiedźmin Netflixa znów się kręci. Wiemy to od samego Lamberta Paul Bullion, odtwórca roli Lamberta w netflixowym Wiedźminie, poinformował, że prace nad 2. sezonem serialu zostały wznowione. Nie dość, że pracę na planach wielu filmów i seriali utrudnia pandemia koronawirusa, to twórcy Wiedźmina musieli poradzić sobie z innymi zdarzeniami losowymi, które wpłynęły na proces produkcyjny. W grudniu poważnej kontuzji doznał Henry Cavill, co nieco opóźniło

Świąteczna podróż z Geraltem Wiedźmin Netflix

23-11-2020, 15:42 Filmy
Świąteczna podróż z Geraltem Wiedźmin Netflix W oczekiwaniu na drugi sezon Wiedźmina Netflix nie zatrzymuje promocji serialu o Geralcie z Rivii. Z okazji zbliżającego się Bożego Narodzenia udostępniono zwiastun niezbyt udanie doprawiony świątecznymi elementami.

Geralt i Yennefer na nowych nagraniach z planu Wiedźmina

11-11-2020, 16:13 Informacje / Filmy
Geralt i Yennefer na nowych nagraniach z planu Wiedźmina Zasmuceni wstrzymaniem prac na planie Wiedźmina? Mamy dla Was pocieszenie w postaci jednych z ostatnich nagrań przed zawieszeniem produkcji. Zobaczycie na nich Geralta oraz Yennefer.

Jaskier z Wiedźmina netflix

29-08-2020, 18:50 Filmy
Jaskier z Wiedźmina netflix Zdjęcia jaska z poza planu wiedzmina od netflixa

Gwiazda Wolverine'a Wiedźminem? Ta przeróbka potrafi zaskoczyć

17-08-2020, 20:13 Filmy
Gwiazda Wolverine'a Wiedźminem? Ta przeróbka potrafi zaskoczyć Jeden z internautów postanowił wykorzystać jedną z technik obróbki obrazu, aby sprawdzić, jak poradziłby sobie Hugh Jackman w roli Geralta. Nawet Cavill mógłby przyklasnąć takiej grze aktorskiej.

Zobacz imponujące walki inspirowane Wiedźminem i Mandalorianem

6-04-2020, 13:41 Filmy
Zobacz imponujące walki inspirowane Wiedźminem i Mandalorianem Grupa profesjonalnych kaskaderów postanowiła nagrać sceny walki inspirowane Wiedźminem oraz Mandalorianem. Efekty ich starań można zobaczyć w serwisie YouTube.

Wiedźmin na wesoło, czyli Geralt z kotem

28-03-2020, 12:34 Filmy
Wiedźmin na wesoło, czyli Geralt z kotem Twórcy z kanału OwlKitty udostępnili parodię zwiastuna serialu Wiedźmin od Netfliksa, w której główną rolę odgrywa Lizzy - gwiazda wspomnianego kanału. Film ma zaledwie kilka dni, a do tej pory obejrzano go już ponad 130 tysięcy razy.