Strona Główna » Ostatnie publikacje na stronie

Wiedźmin na wesoło, czyli Geralt z kotem

28-03-2020, 12:34 Filmy
Wiedźmin na wesoło, czyli Geralt z kotem Twórcy z kanału OwlKitty udostępnili parodię zwiastuna serialu Wiedźmin od Netfliksa, w której główną rolę odgrywa Lizzy - gwiazda wspomnianego kanału. Film ma zaledwie kilka dni, a do tej pory obejrzano go już ponad 130 tysięcy razy.

Wiedźmin (Netflix): twórcy pokazują, jak powstała scena walki z kikimorą

28-03-2020, 12:30 Filmy
Wiedźmin (Netflix): twórcy pokazują, jak powstała scena walki z kikimorą Na platformie YouTube pojawił się film przedstawiający proces powstawania choreografii do pierwszej walki w serialu Wiedźmin od Netfliksa – starcia z potworną kikimorą.

Netflix Wiedźmin PL Lektor (sezon 01)

18-03-2020, 18:24 Filmy
Netflix  Wiedźmin PL Lektor  (sezon 01) Oglądaj, jak chcesz | Wiedźmin | Netflix Serial Wiedźmin, oparty na bestsellerowej serii powieści Andrzeja ... udostępniony 20 grudnia na Netflix z polskim lektorem. Linki z cda.pl bez limitu

Serial Wiedźmin (Netflix) jako anime - zobacz wizję artystki

18-03-2020, 17:50 Obrazy
Serial Wiedźmin (Netflix) jako anime - zobacz wizję artystki Artystka o pseudonimie CaroOllie przygotowała serię prac prezentujących sceny znane z serialu Wiedźmin od platformy Netflix w stylu przypominającym japońskie animacje. Na jej koncie w serwisie DeviantArt można także znaleźć podobne rysunki z Gry o tron.

Dezynfekcja na planie Wiedźmina, Kristofer Hivju zachorował

18-03-2020, 17:40 Informacje
Dezynfekcja na planie Wiedźmina, Kristofer Hivju zachorował Kristofer Hivju powiadomił, że jest zarażony koronawirusem. Aktor szerszej publiczności znany jest z roli Tormunda w serialu Gra o tron, a obecnie bierze udział w kręceniu drugiego sezonu Wiedźmina od firmy Netflix.

Wstrzymano prace nad drugim sezonem serialu

18-03-2020, 17:25 Informacje
Wstrzymano prace nad drugim sezonem serialu Jeszcze wczoraj z planu „Wiedźmina” dochodziły informacje, że prace nad drugim sezonem serialu postępują zgodnie z harmonogramem. Jednak dzisiaj zdjęcia zostały wstrzymane. Jak informuje portal „Redanian Intelligence”, przerwa potrwa co najmniej dwa tygodnie. Powodem jest pandemia koronawirusa.

Wiedźmin bestsellerem Amazona i Google. Ostatnie Życzenie numerem jeden

22-12-2019, 13:53 Informacje
Wiedźmin bestsellerem Amazona i Google. Ostatnie Życzenie numerem jeden Czyżby spełniły się sny Andrzeja Sapkowskiego? Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że Ostatnie życzenie, zbiór opowiadań ze świata Wiedźmina, podbiło Amazona i sklep Google. Możemy się mylić, ale najwyraźniej miał w tym swój udział serial Netflixa, który zadebiutował dzisiaj.

Wiedźmin (Netflix) - godzina premiery i liczba odcinków

17-12-2019, 18:15 Informacje
Wiedźmin (Netflix) - godzina premiery i liczba odcinków Już za kilka dni - w piątek 20 grudnia - na platformie Netflix zadebiutuje wyczekiwany serial Wiedźmin, oparty na prozie Andrzeja Sapkowskiego. Przypominamy najważniejsze informacje na temat tej produkcji.

Wiedźmin (Netflix) - wywiad z Andrzejem Sapkowskim i Lauren Hissrich

14-12-2019, 23:56 Filmy
Wiedźmin (Netflix) - wywiad z Andrzejem Sapkowskim i Lauren Hissrich Do sieci trafił kolejny materiał promujący netfliksowego Wiedźmina. Tym razem mamy okazję posłuchać krótkiej rozmowy Andrzeja Sapkowskiego i Lauren Hissrich. Pisarz został zapytany m.in. o obawy dotyczące serialu oraz wrażenia z planu filmowego.

Zobacz jak Henry Cavill czyta Wiedźmina Andrzeja Sapkowskiego

13-12-2019, 14:20 Informacje / Ksiazka
Zobacz jak Henry Cavill czyta Wiedźmina Andrzeja Sapkowskiego W sieci pojawił się materiał wideo, w którym Henry Cavill wcielający się w Geralta z Rivii w serialu Wiedźmin od Netfliksa czyta Ostatnie życzenie, czyli pierwszy tom opowiadań Andrzeja Sapkowskiego.