Strona Główna » Ostatnie publikacje na stronie

Wiedźmin jako kobieta

23-06-2020, 21:44 Obrazy
Wiedźmin jako kobieta Internet został ostatnio zatopiony we wszelkiego rodzaju przeróbkach z Wiedźmina Dziś przyjrzymy się rodowodowi tego mema.

W drugim sezonie nie będzie mieszania czasów

16-06-2020, 20:33 Informacje
W drugim sezonie nie będzie mieszania czasów Tak zapewnia Lauren Schmidt-Hissrich, główna producentka serialu, który obejrzało 76 milionów abonentów Netfliksa. Twierdzi, że twórcy wyciągnęli wnioski z zarzutów o niezrozumiałość wątków z pierwszej serii.

Showrunnerka Wiedźmina: „Nie szukałam wyznawców Sapkowskiego”

15-06-2020, 11:54 Informacje
Showrunnerka Wiedźmina: „Nie szukałam wyznawców Sapkowskiego” Twórczyni serialu Wiedźmin, Lauren Schmidt Hissrich, podczas dyskusji z internautami zdradziła wiele szczegółów dotyczących swoich oczekiwań względem scenarzystów, z którymi współpracuje.

Wiedźmin (Netflix) – znamy datę wznowienia prac nad 2. sezonem

13-06-2020, 17:06 Informacje
Wiedźmin (Netflix) – znamy datę wznowienia prac nad 2. sezonem W sieci pojawiły się kolejne szczegóły dotyczące wznowienia prac nad drugim sezonem netfliksowego Wiedźmina. Dzięki nim poznaliśmy dokładną datę powrotu ekipy filmowej na plan serialu.

Zainteresowanie Wiedźminem nie słabnie. Netflix omawia bestiariusz

13-06-2020, 17:01 Informacje
Zainteresowanie Wiedźminem nie słabnie. Netflix omawia bestiariusz Do sieci trafił obszerny materiał wideo, w którym platforma Netflix poddaje analizie bestiariusz pierwszego sezonu serialu Wiedźmin. Możemy nie tylko przyjrzeć się z bliska strzydze, kikimorze czy choćby dopplerowi, lecz także dowiedzieć się, skąd czerpano inspiracje przy powoływaniu ich do życia.

Zobacz imponujące walki inspirowane Wiedźminem i Mandalorianem

6-04-2020, 13:41 Filmy
Zobacz imponujące walki inspirowane Wiedźminem i Mandalorianem Grupa profesjonalnych kaskaderów postanowiła nagrać sceny walki inspirowane Wiedźminem oraz Mandalorianem. Efekty ich starań można zobaczyć w serwisie YouTube.

Wiedźmin na wesoło, czyli Geralt z kotem

28-03-2020, 12:34 Filmy
Wiedźmin na wesoło, czyli Geralt z kotem Twórcy z kanału OwlKitty udostępnili parodię zwiastuna serialu Wiedźmin od Netfliksa, w której główną rolę odgrywa Lizzy - gwiazda wspomnianego kanału. Film ma zaledwie kilka dni, a do tej pory obejrzano go już ponad 130 tysięcy razy.

Wiedźmin (Netflix): twórcy pokazują, jak powstała scena walki z kikimorą

28-03-2020, 12:30 Filmy
Wiedźmin (Netflix): twórcy pokazują, jak powstała scena walki z kikimorą Na platformie YouTube pojawił się film przedstawiający proces powstawania choreografii do pierwszej walki w serialu Wiedźmin od Netfliksa – starcia z potworną kikimorą.

Netflix Wiedźmin PL Lektor (sezon 01)

18-03-2020, 18:24 Filmy
Netflix  Wiedźmin PL Lektor  (sezon 01) Oglądaj, jak chcesz | Wiedźmin | Netflix Serial Wiedźmin, oparty na bestsellerowej serii powieści Andrzeja ... udostępniony 20 grudnia na Netflix z polskim lektorem. Linki z cda.pl bez limitu

Serial Wiedźmin (Netflix) jako anime - zobacz wizję artystki

18-03-2020, 17:50 Obrazy
Serial Wiedźmin (Netflix) jako anime - zobacz wizję artystki Artystka o pseudonimie CaroOllie przygotowała serię prac prezentujących sceny znane z serialu Wiedźmin od platformy Netflix w stylu przypominającym japońskie animacje. Na jej koncie w serwisie DeviantArt można także znaleźć podobne rysunki z Gry o tron.