Strona Główna » Informacje

Wiemy, kto zagra wojowniczą elfkę w prequelu Wiedźmina

25-01-2021, 18:02 Informacje
Wiemy, kto zagra wojowniczą elfkę w prequelu Wiedźmina Netflix pochwalił się w mediach społecznościowych, kto wystąpi w jednej z głównych ról w zbliżającym się powoli prequelu Wiedźmina pod tytułem The Witcher: Blood Origin.

Wiedźmin Netflixa - nowi aktorzy w obsadzie, w tym odtwórca roli króla Henselta

25-01-2021, 17:51 Informacje
Wiedźmin Netflixa - nowi aktorzy w obsadzie, w tym odtwórca roli króla Henselta Filmowanie Wiedźmina znów nabrało tempa i chociaż jest jeszcze trochę do zrobienia, z pewnością wydaje się, że Henry Cavill i zespół powoli zbliżają się do kamienia milowego. Oprócz kilku dobrze rozpoznawalnych twarzy z pierwszego sezonu wiemy, że nowy drugi sezon będzie zawierał również interesującą mieszankę nowych postaci. Niektóre z książek i niektóre oryginalne. Wiele jeszcze do ujawnienia.

Netflix Podsumowanie najnowszego filmu animowanego „Wiedźmin Koszmar Wilka”

25-01-2021, 17:39 Informacje / Filmy
Netflix Podsumowanie najnowszego filmu animowanego „Wiedźmin Koszmar Wilka” Odkąd Henry Cavill pojawił się na naszych ekranach jako Geralt z Rivii w „Wiedźminie” Netflixa, zaczęły krążyć plotki o animowanym projekcie. Miałby on zostać wydany w przerwie pomiędzy sezonem 1 a sezonem 2. Było wiele spekulacji, ale konkretnych informacji brakowało, aż do dziś. Panie i Panowie, mam przyjemność poinformować, że powstaje film animowany, zatytułowany „Wiedźmin: Koszmar Wilka”.

Kolejne duże studia VFX dołączają do sezonu 2 Wiedźmina

23-01-2021, 15:12 Informacje / Filmy
Kolejne duże studia VFX dołączają do sezonu 2 Wiedźmina Wiedźmin Netfliksa powrócił na plan, a twórcy już przygotowują się do procesu postprodukcji. Na stole montażowym pomoże im wiele uznanych studiów od efektów specjalnych.

Wideo Yennefer i Ciri kręcą 2 sezon Wiedźmina w hrabstwie Durham

22-01-2021, 22:54 Informacje / Filmy
Wideo Yennefer i Ciri kręcą 2 sezon Wiedźmina w hrabstwie Durham Netflix niedawno przeniósł produkcję drugiego sezonu Wiedźmina do pięknego angielskiego Lake District, a Henry Cavill był widziany w trzech lokalizacjach jako Geralt z Rivii, w tym w jednej scenie ze swoim wiedźmińskim bratem Paulem Bullionem (Lambert) . Wydaje się jednak, że przez kilka następnych tygodni produkcja nie będzie osiedlać się w Lake District, ale na różnych obszarach północnej

Wiedźmin Netflixa znów się kręci. Wiemy to od samego Lamberta

22-01-2021, 20:08 Informacje / Filmy
Wiedźmin Netflixa znów się kręci. Wiemy to od samego Lamberta Paul Bullion, odtwórca roli Lamberta w netflixowym Wiedźminie, poinformował, że prace nad 2. sezonem serialu zostały wznowione. Nie dość, że pracę na planach wielu filmów i seriali utrudnia pandemia koronawirusa, to twórcy Wiedźmina musieli poradzić sobie z innymi zdarzeniami losowymi, które wpłynęły na proces produkcyjny. W grudniu poważnej kontuzji doznał Henry Cavill, co nieco opóźniło

Drugi sezon Wiedźmina rozpoczyna krwawa scena

5-01-2021, 17:08 Informacje
Drugi sezon Wiedźmina rozpoczyna krwawa scena W sieci udostępnione zostały pierwsze 2 strony scenariusza 2. sezonu netflixowego Wiedźmina. Zapowiadają bardzo mocny i mroczny start z udziałem Geralta.

Cavill doznał urazu na planie Wiedźmina - 2. sezon serialu może zostać opóźniony

20-12-2020, 18:37 Informacje
Cavill doznał urazu na planie Wiedźmina - 2. sezon serialu może zostać opóźniony Henry Cavill doznał na tyle poważnej kontuzji podczas przygotowań do kręcenia Wiedźmina, że nie jest w stanie brać udziału w poważniejszych scenach akcji. Może mieć to wpływ na kolejne opóźnienie premiery serialu.

Wiedźmin Netflixa - Dijkstrę może zagrać aktor z Dzikiego Gonu

20-12-2020, 18:33 Informacje
Wiedźmin Netflixa - Dijkstrę może zagrać aktor z Dzikiego Gonu Znamy kolejne nazwiska aktorów, którzy dołączą do obsady drugiego sezonu netflixowego Wiedźmina. Wśród nich znajdziemy między innymi aktora głosowego z Dzikiego Gonu – jego aparycja podpowiada, że może zagrać Dijkstrę.

Wiedźmin Netflixa pogłębi kwestię niepełnosprawności Geralta

15-11-2020, 12:12 Informacje
Wiedźmin Netflixa pogłębi kwestię niepełnosprawności Geralta Showrunnerka netflixowego Wiedźmina, Lauren Schmidt Hissrich, została zainspirowana jednym z twitterowych wątków, w którym poruszono temat niepełnosprawności Geralta. Twórczyni zamierza go wykorzystać w serialu.​​​​