Strona Główna » Informacje

Dezynfekcja na planie Wiedźmina, Kristofer Hivju zachorował

18-03-2020, 17:40 Informacje
Dezynfekcja na planie Wiedźmina, Kristofer Hivju zachorował Kristofer Hivju powiadomił, że jest zarażony koronawirusem. Aktor szerszej publiczności znany jest z roli Tormunda w serialu Gra o tron, a obecnie bierze udział w kręceniu drugiego sezonu Wiedźmina od firmy Netflix.

Wstrzymano prace nad drugim sezonem serialu

18-03-2020, 17:25 Informacje
Wstrzymano prace nad drugim sezonem serialu Jeszcze wczoraj z planu „Wiedźmina” dochodziły informacje, że prace nad drugim sezonem serialu postępują zgodnie z harmonogramem. Jednak dzisiaj zdjęcia zostały wstrzymane. Jak informuje portal „Redanian Intelligence”, przerwa potrwa co najmniej dwa tygodnie. Powodem jest pandemia koronawirusa.

Wiedźmin bestsellerem Amazona i Google. Ostatnie Życzenie numerem jeden

22-12-2019, 13:53 Informacje
Wiedźmin bestsellerem Amazona i Google. Ostatnie Życzenie numerem jeden Czyżby spełniły się sny Andrzeja Sapkowskiego? Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że Ostatnie życzenie, zbiór opowiadań ze świata Wiedźmina, podbiło Amazona i sklep Google. Możemy się mylić, ale najwyraźniej miał w tym swój udział serial Netflixa, który zadebiutował dzisiaj.

Wiedźmin (Netflix) - godzina premiery i liczba odcinków

17-12-2019, 18:15 Informacje
Wiedźmin (Netflix) - godzina premiery i liczba odcinków Już za kilka dni - w piątek 20 grudnia - na platformie Netflix zadebiutuje wyczekiwany serial Wiedźmin, oparty na prozie Andrzeja Sapkowskiego. Przypominamy najważniejsze informacje na temat tej produkcji.

Zobacz jak Henry Cavill czyta Wiedźmina Andrzeja Sapkowskiego

13-12-2019, 14:20 Informacje / Ksiazka
Zobacz jak Henry Cavill czyta Wiedźmina Andrzeja Sapkowskiego W sieci pojawił się materiał wideo, w którym Henry Cavill wcielający się w Geralta z Rivii w serialu Wiedźmin od Netfliksa czyta Ostatnie życzenie, czyli pierwszy tom opowiadań Andrzeja Sapkowskiego.

Netflix przybliża bohaterów Wiedźmina

11-12-2019, 19:08 Informacje
Netflix przybliża bohaterów Wiedźmina Netflix opublikował nowe materiały promocyjne serialu Wiedźmin. Skupiają się one na głównych bohaterach: Geralcie, Yennefer i Ciri. Na filmikach widać nowe sceny, na których można lepiej przyjrzeć się Jaskrowi.

Wiedźmin od Netflix z polskim dubbingiem; Żebrowski jako Geralt z Rivii

11-12-2019, 18:53 Informacje
Wiedźmin od Netflix z polskim dubbingiem; Żebrowski jako Geralt z Rivii Pojawiła się oficjalna informacja, że polscy widzowie będą mogli obejrzeć Wiedźmina od Netfliksa również z dubbingiem oraz lektorem. Głosu Geraltowi z Rivii użyczy Michał Żebrowski.

Serial Wiedźmin na podstawie... gry? Wpadka polskiej ambasady w USA

4-12-2019, 18:20 Informacje
Serial Wiedźmin na podstawie... gry? Wpadka polskiej ambasady w USA Na oficjalnym profilu polskiej ambasady w serwisie Facebook pojawił się wpis na temat Wiedźmina od platformy Netflix. Wywołał on spore kontrowersje w sieci, gdyż według niego serial powstał na podstawie gry.

Wiedźmin (Netflix) - Henry Cavill o fanach, hejterach i Geralcie

4-12-2019, 18:02 Informacje
Wiedźmin (Netflix) - Henry Cavill o fanach, hejterach i Geralcie Henry Cavill, odtwórca roli Geralta z Rivii w serialu Wiedźmin, był gościem programu Jake’s Takes. W cztery minuty zdradził swoje ulubione role oraz przyznał, jak postrzega fanów. W tym także osoby uchodzące za toksyczne.

Oficjalny plakat serialu Wiedźmin (Netflix)

4-12-2019, 17:57 Informacje
Oficjalny plakat serialu Wiedźmin (Netflix) Netflix udostępnił oficjalny plakat oczekiwanego serialu Wiedźmin (The Witcher). Do premiery pierwszego sezonu, który będzie liczył osiem odcinków, pozostał tylko miesiąc.