Menu
Zarejestruj się Kontakt

Netflix przybliża bohaterów Wiedźmina

11.12.2019
Netflix opublikował nowe materiały promocyjne serialu Wiedźmin. Skupiają się one na głównych bohaterach: Geralcie, Yennefer i Ciri. Na filmikach widać nowe sceny, na których można lepiej przyjrzeć się Jaskrowi.
Kampania marketingowa serialu Wiedźmin (ang. The Witcher) rozkręciła się na dobre. Za nami między innymi oficjalny zwiastun oraz prezentacje plakatów czy pierwszych utworów ze ścieżki dźwiękowej. Netflix tym razem przybliża nam głównych bohaterów, czyli Geralta z Rivii (Henry Cavill), czarodziejkę Yennefer (Anya Chalotra), ukochaną Białowłosego, oraz Ciri (Freya Allan), księżniczkę Cintry. Każdy z ponad dwuminutowych materiałów wideo zarysowuje postacie potencjalnym widzom nieobeznanym z książkowym pierwowzorem lub grami studia CD Projekt RED.
Na najnowszych materiałach promocyjnych, które zostały opatrzone komentarzem odtwórców głównych ról, można ujrzeć niepokazywane wcześniej sceny. Na filmie przedstawiającym Białowłosego widać ujęcia z Jaskrem, poetą i przyjacielem Geralta. W trubadura wciela się Joey Batey (Templariusze, Czas śmierci).

Wiedźmin zadebiutuje na Netfliksie 20 grudnia, a dwa dni wcześniej odbędzie się oficjalna polska premiera w Warszawie, o której więcej przeczytacie tutaj. Pierwszy sezon, który będzie liczyć osiem odcinków, będzie dostępny od razu w całości. Na koniec warto wspomnieć, że Netflix wiąże duże nadzieje z serialem – drugi sezon został oficjalnie potwierdzony, a zdjęcia do niego rozpoczną się na początku przyszłego roku.
0
0
Podobne artykuły
Kompozytorki Sonya Belousova oraz Giona Ostinelli udostępniły dwa utwory muzyczne ze ścieżki dźwiękowej serialu Wiedźmin, który zadebiutuje w tym miesiącu w serwisie Netflix.
Henry Cavill, odtwórca roli Geralta z Rivii w serialu Wiedźmin, był gościem programu Jake’s Takes. W cztery minuty zdradził swoje ulubione role oraz przyznał, jak postrzega fanów. W tym także osoby
Netflix udostępnił oficjalny plakat oczekiwanego serialu Wiedźmin (The Witcher). Do premiery pierwszego sezonu, który będzie liczył osiem odcinków, pozostał tylko miesiąc.
Do sieci trafiło sporo nowych zdjęć z serialu Wiedźmin od Netfliksa. Poza tym udostępniono materiał wideo, w którym Lauren S. Hissrich i Tomasz Bagiński omawiają poszczególne elementy najnowszego
Streszczenie Rozdział pierwszy Powieść rozpoczyna sen Ciri, w którym dziewczynka po raz kolejny na nowo przeżywa wydarzenia, które przeżyła podczas oblężenia Cintry przez Nilfgaardczyków. W momencie,
Komentarze
Dodaj komentarz
Temat:
Imię:
E-Mail:
Czy aby nie jesteś robotem? *