Menu
Zarejestruj się Kontakt

Zobacz jak Henry Cavill czyta Wiedźmina Andrzeja Sapkowskiego

13.12.2019
W sieci pojawił się materiał wideo, w którym Henry Cavill wcielający się w Geralta z Rivii w serialu Wiedźmin od Netfliksa czyta Ostatnie życzenie, czyli pierwszy tom opowiadań Andrzeja Sapkowskiego.

Kampania promocyjna serialu Wiedźmin, którego premiera na platformie Netflix odbędzie się 20 grudnia, trwa w najlepsze. Jak się okazuje, finalny zwiastun tej produkcji nie był ostatnim materiałem wideo przygotowanym z myślą o widzach. 
Na łamach serwisu YouTube można bowiem obejrzeć nagranie, na którym Henry Cavill, czyli serialowy Geralt z Rivii, czyta pierwszy tom opowiadań Andrzeja Sapkowskiego – Ostatnie życzenie.


Jak widać, powyższy materiał wideo nie należy do szczególnie spektakularnych. Przedstawia Cavilla, który rozsiadł się wygodnie w fotelu i prowadzi nas przez pierwsze strony książki polskiego pisarza.
Całość urozmaicają jednak sceny wyciągnięte wprost z serialu, ilustrujące wybrane wydarzenia, o których czyta aktor.

W tym momencie nie pozostaje nam nic innego, jak przypomnieć, że serial Wiedźmin otrzyma drugi sezon, jednak obecnie nie wiemy, kiedy będziemy mogli go obejrzeć. Tymczasem 20 grudnia przekonamy się, jak w roli Białego Wilka wypadł zarówno Henry Cavill, jak i Michał Żebrowski, który wcieli się w tego bohatera w polskiej wersji językowej serialu (oprócz dubbingu twórcy przygotowali polskie napisy oraz wersję z lektorem, dzięki czemu każdy będzie mógł obejrzeć omawianą produkcję tak, jak sobie wymarzy).

1
1
Podobne artykuły
Netflix opublikował nowe materiały promocyjne serialu Wiedźmin. Skupiają się one na głównych bohaterach: Geralcie, Yennefer i Ciri. Na filmikach widać nowe sceny, na których można lepiej przyjrzeć
Henry Cavill, odtwórca roli Geralta z Rivii w serialu Wiedźmin, był gościem programu Jake’s Takes. W cztery minuty zdradził swoje ulubione role oraz przyznał, jak postrzega fanów. W tym także osoby
Do sieci trafiło sporo nowych zdjęć z serialu Wiedźmin od Netfliksa. Poza tym udostępniono materiał wideo, w którym Lauren S. Hissrich i Tomasz Bagiński omawiają poszczególne elementy najnowszego
Streszczenie Rozdział pierwszy Powieść rozpoczyna sen Ciri, w którym dziewczynka po raz kolejny na nowo przeżywa wydarzenia, które przeżyła podczas oblężenia Cintry przez Nilfgaardczyków. W momencie,
Wiedźmin 3: Dziki Gon zawitał na konsolę Nintendo Switch. Spędziłem z Geraltem i spółką cały wczorajszy wieczór, pół nocy, a także dzisiejszy ranek i już wiem, kto się naprawdę ucieszy z tego portu.
Komentarze
Dodaj komentarz
Temat:
Imię:
E-Mail:
Czy aby nie jesteś robotem? *