Zobacz jak Henry Cavill czyta Wiedźmina Andrzeja Sapkowskiego

13 Grudzień, 2019 0 1 260
W sieci pojawił się materiał wideo, w którym Henry Cavill wcielający się w Geralta z Rivii w serialu Wiedźmin od Netfliksa czyta Ostatnie życzenie, czyli pierwszy tom opowiadań Andrzeja Sapkowskiego.

Kampania promocyjna serialu Wiedźmin, którego premiera na platformie Netflix odbędzie się 20 grudnia, trwa w najlepsze. Jak się okazuje, finalny zwiastun tej produkcji nie był ostatnim materiałem wideo przygotowanym z myślą o widzach. 
Na łamach serwisu YouTube można bowiem obejrzeć nagranie, na którym Henry Cavill, czyli serialowy Geralt z Rivii, czyta pierwszy tom opowiadań Andrzeja Sapkowskiego – Ostatnie życzenie.


Jak widać, powyższy materiał wideo nie należy do szczególnie spektakularnych. Przedstawia Cavilla, który rozsiadł się wygodnie w fotelu i prowadzi nas przez pierwsze strony książki polskiego pisarza.
Całość urozmaicają jednak sceny wyciągnięte wprost z serialu, ilustrujące wybrane wydarzenia, o których czyta aktor.

W tym momencie nie pozostaje nam nic innego, jak przypomnieć, że serial Wiedźmin otrzyma drugi sezon, jednak obecnie nie wiemy, kiedy będziemy mogli go obejrzeć. Tymczasem 20 grudnia przekonamy się, jak w roli Białego Wilka wypadł zarówno Henry Cavill, jak i Michał Żebrowski, który wcieli się w tego bohatera w polskiej wersji językowej serialu (oprócz dubbingu twórcy przygotowali polskie napisy oraz wersję z lektorem, dzięki czemu każdy będzie mógł obejrzeć omawianą produkcję tak, jak sobie wymarzy).

Oficjalna strona internetowa serialu Wiedźmin

Tagi: Zobacz jak Henry Cavill czyta Wiedźmina Andrzeja Sapkowskiego, Henry cavill czyta wiedzmina
Podobne materiały
Komentarze
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.