Dezynfekcja na planie Wiedźmina, Kristofer Hivju zachorował

18 Marzec, 2020 0 519


Kristofer Hivju powiadomił, że jest zarażony koronawirusem. Aktor szerszej publiczności znany jest z roli Tormunda w serialu Gra o tron, a obecnie bierze udział w kręceniu drugiego sezonu Wiedźmina od firmy Netflix.


Pozdrowienia z Norwegii! Przykro mi to mówić, ale dzisiaj wykryto u mnie COVID19, koronawirusa. Razem z rodziną pozostaniemy w domu tak długo, jak będzie trzeba. Jesteśmy w dobrym zdrowiu – mam jedynie łagodne objawy przeziębienia.


Według doniesień serwisu Deadline studio Arborfield, gdzie kręcony są nowe odcinki, ma być wkrótce dokładnie zdezynfekowane. 
Kristofer Hivju (Tormund) w jednym z odcinków drugiego sezonu "Wiedźmina" wcieli się w postać Nivellena, postać znaną z opowiadania "Ziarno prawdy" (z tomu opowiadań "Ostatnie życzenie").

Wczoraj poinformowano, że zdjęcia zdjęcia do drugiego sezonu "Wiedźmina" (podobnie jak do innych seriali fabularnych Netfliksa) zostały wstrzymane. Jak informuje portal "Redanian Intelligence", przerwa potrwa co najmniej dwa tygodnie. Powodem jest pandemia koronawirusa.

Pierwotnie zdjęcia do drugiego sezonu hitu Netfliksa miały się zakończyć w sierpniu tego roku. Aktualna sytuacja związana z pandemią wirusa COVID-19 sprawia, że trudno jest oszacować, kiedy w rzeczywistości serial będzie ukończony.
Tagi:
Podobne materiały
Komentarze
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.