Strona Główna » Informacje » "Wiedźmin - Henry Cavill na nowym zdjęciu zza kulis 2. sezonu

"Wiedźmin - Henry Cavill na nowym zdjęciu zza kulis 2. sezonu

21-08-2020, 20:45 Informacje / Obrazy

Henry Cavill bardzo chętnie opowiadał o godzinach spędzonych w charakteryzatorni, gdzie Jacqueline Rathore i Csilla Blake-Horvath (odpowiedzialne za charakteryzację w "Wiedźminie") zmieniały go w Geralta z Rivii. Teraz podzielił się z fanami tym, jak proces wygląda "od kuchni".

"Wiedźmin" - Henry Cavill na nowym zdjęciu zza kulis 2. sezonu

Zdjęcia do 2. sezonu "Wiedźmina" wznowiono w połowie sierpnia 2020 roku, po kilkumiesięcznej przerwie spowodowanej wybuchem pandemii koronawirusa. Powrót na plan potwierdziła kilka dni temu showrunnerka serialu, za pomocą serii zdjęć oddającej realia pracy w dobie COVID-19. Teraz odtwórca głównej roli podzielił się własną fotką, na której widzimy, jak charakteryzatorki przygotowują jego głowę do nałożenia ikonicznej peruki.

Na obecną chwilę nie wiadomo, kiedy zadebiutuje 2. sezon "Wiedźmina". Mówi się jednak, że druga połowa 2021 roku to najbardziej optymistyczna z tych realnych wersji. W rolach głównych powrócą Henry Cavill, Anya Chalotra, Freya Allan i Joey Batey.

Maska Yennefer na sprzedaż

To jednak nie jedyna nowinka ze świata Wiedźmina. W serwisie CharityStars pojawiła się własność Yennefer z Vengerbergu. Maska noszona przez Anyę Chalotrę w pierwszym sezonie Wiedźmina od Netflixa może być Wasza, jeśli dysponujecie większą ilością pieniędzy. Cenę podbijano już 8 razy i dzięki temu podniesiono ją do 560 euro.. Licytować można również przy użyciu aidcoinów, bitcoinów i ethereum. Nabywcę maski poznamy za 11 dni. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży trafią do brytyjskiej organizacji War Child, walczącej o prawa i dobro dzieci w krajach dotkniętych wojną. Teraz jednak skupiają swoje działania na walce z koronawirusem – „zabójczym niczym wojna”, jak głosi hasło na oficjalnej stronie organizacji.
To właśnie ta maska jest obiektem licytacji.

Organizacja ma w zwyczaju zbieranie funduszy przez sprzedaż i organizację loterii, w których nagrodami są przedmioty związane z popkulturą. Oprócz maski Yennefer można np. wygrać replikę tarczy Kapitana Ameryki. W dodatku podpisaną przez Chrisa Evansa
Jeśli znajdziesz błąd, wybierz żądany tekst i naciśnij Ctrl + Enter, aby powiadomić moderatora.
Podobne artykuły
Czy nie jesteś botem ?: *