Wiedźmin bez wiedźminów? Netflix rozważa kolejny spin-off

03 Październik, 2020 0 330

Według wiarygodnego źródła Netflix uwzględnia możliwość przygotowania następnego spin-offu serialu Wiedźmin. Fabuła produkcji miałaby koncentrować się na czarodziejach. Nie wiadomo jeszcze, czy obraz rozwinie tzw. Witcher Cinematic Universe.

Jak donosi serwis Redanian Intelligence, popularny serial Wiedźmin z Henrym Cavillem w roli głównej może doczekać się kolejnej serii pobocznej. Netflix rozważa rozbudowanie uniwersum o nowe wątki - spin-off miałby skupić się na losach czarodziejów i czarodziejek. Każdy fan książek Andrzeja Sapkowskiego czy samego serialu doskonale wie, że adepci magii mają ogromne skłonności do intryg, co zapewne znalazłoby swoje odzwierciedlenie w produkcji.

Możliwość powstania spin-offu już w lipcu sugerował wiarygodny insider Daniel Ritchman. O kolejnym dziele wspominał przy okazji oficjalnej zapowiedzi The Witcher: Blood Origins, czyli produkcji, która opowie o losach pierwszego wiedźmina w czasach tzw. Koniunkcji Sfer. To ważny etap w historii, bo wraz z nim w świecie ludzi pojawiła się magia i liczne potwory. 

Serial o czarownikach mógłby w ciekawy sposób rozwinąć znane uniwersum, które coraz częściej określane jest mianem Witcher Cinematic Universe. W poświęconych im wątkach kryje się spory potencjał, ale na ten moment Netflix nie podjął jeszcze żadnej decyzji. Tymczasem fanom serialu pozostaje czekać na drugi, a w przyszłości także trzeci sezon. Swoją kolej otrzyma również wspomniane Blood Origins oraz animowany film The Witcher: Nightmare of the Wolf ukazujący historię Vesemira.
Tagi:
Podobne materiały
Komentarze
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.