Strona Główna » Informacje » Zmiany w Wiedźminie Netflixa - nowy aktor w roli Eskela

Zmiany w Wiedźminie Netflixa - nowy aktor w roli Eskela

3-10-2020, 18:55 Informacje

Dowiedzieliśmy się, kto zastąpi Thuego Ersteda Rasmussena w roli Eskela w drugim sezonie serialu Wiedźmin od platformy Netflix. Będzie to znany między innymi z serialu Wiktoria Basil Eidenbenz.

Miniony tydzień przyniósł drobne przetasowania w obsadzie serialowego Wiedźmina od platformy Netflix. W konsekwencji zmian w harmonogramie zdjęć spowodowanych epidemią koronawirusa duński aktor Thue Ersted Rasmussen został zmuszony do rezygnacji z roli Eskela. Jak sam przyznał w oficjalnym oświadczeniu na Instagramie, uczynił to z ciężkim sercem, gdyż widział zaangażowanie i pasję wszystkich osób związanych z projektem i to, co przeżył na planie, nazwał „prawdziwie inspirującym doświadczeniem. W wyniku tego zamieszania producenci zostali zmuszeni do szybkiego zorganizowania zastępstwa. Serwis Deadline podaje, że zostało ono już znalezione. Nowym odtwórcą oszpeconego wiedźmina ze szkoły Wilka został pochodzący ze Szwajcarii Basil Eidenbenz.


W swojej karierze Eidenbenzowi udało się już wystąpić w kilku znanych produkcjach. Mowa tu chociażby o serialu Wiktoria od brytyjskiej stacji ITV, w którym wcielił się w rolę Lohleina, a także oscarowej Faworycie, gdzie mogliśmy go zobaczyć jako lokaja. Aktor ten od początku był wymieniany jako jeden z faworytów do przejęcia roli Eskela po Rassmusenie. Czy się w niej sprawdzi? O tym przekonamy się najprawdopodobniej w przyszłym roku.​​​​
Jeśli znajdziesz błąd, wybierz żądany tekst i naciśnij Ctrl + Enter, aby powiadomić moderatora.
Podobne artykuły
Czy nie jesteś botem ?: *