Nilfgaard ma nowe zbroje w 2. sezonie Wiedźmina

11 Listopad, 2020 0 663

Mamy nowe zdjęcia z planu produkcyjnego drugiego sezonu Wiedźmina. Możemy na nich zobaczyć między innymi nową zbroję Nilfgaardu, co może być miłym zaskoczeniem dla wielu fanów, którzy nie przepadali za ich poprzednimi wersjami.

Pamiętacie zdjęcia z planu drugiego sezonu netflixowego Wiedźmina, które udostępniliśmy parę dni temu? Ekipa stacjonuje od jakiegoś czasu w wąwozie Gordale Scar na terenach Północnej Anglii, ale jak dotąd fotografie autorstwa turystów czy aktorów pozostawiały wiele do życzenia pod względem jakości i rzeczywistej treści. Na szczęście do akcji weszli profesjonaliści, a więc dziennikarz Terry Blackburn oraz wysłannicy serwisu Daily Mail.
 

Opublikowali oni nieco konkretniejsze materiały. Możemy na nich zobaczyć chociażby nilfgaardzkich żołnierzy w odświeżonym pancerzu, co jest dobrą wiadomością, bo wychodzi na to, że twórcy słuchają krytycznych głosów, a te uderzały szczególnie w oryginalny design owych zbroi.


Na zdjęciach możemy także zobaczyć parę drugoplanowych postaci – w tym Mecię Simson w roli Franceski Findabair, Eamona Farrena jako Cahira oraz Mimi Ndiweni, która wciela się w Fringillę Vigo. Ponadto uchwycono także parę planów scenograficznych, na czele z namiotami czy czymś w rodzaju placu rytualnego.






Tagi: Nilfgaard, wiedzmin sezon2, netflix wiedzmin
Podobne materiały
Komentarze
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.