Strona Główna » Informacje » Wiedźmin Netflixa - Dijkstrę może zagrać aktor z Dzikiego Gonu

Wiedźmin Netflixa - Dijkstrę może zagrać aktor z Dzikiego Gonu

20-12-2020, 18:33 Informacje


Znamy kolejne nazwiska aktorów, którzy dołączą do obsady drugiego sezonu netflixowego Wiedźmina. Wśród nich znajdziemy między innymi aktora głosowego z Dzikiego Gonu – jego aparycja podpowiada, że może zagrać Dijkstrę.

Serwis Redanian Intelligence, który zajmuje się zbieraniem najciekawszych newsów dotyczących dzieł z uniwersum Wiedźmina, podał listę świeżo zatrudnionych aktorów, jakich zobaczymy w drugim sezonie serialu Netflixa. Warto się jej przyjrzeć, bo całkiem możliwe, że wiemy, kto zagra jedną z bardziej rozpoznawalnych postaci dla fanów zarówno książek, jak i gier – Sigmunda Dijkstrę. Zagra go najprawdopodobniej Alastair Parker, czyli artysta, którego głos kojarzycie z Wiedźmina 3: Dzikiego Gonu. Wcielił się on w grze w krasnoluda o imieniu Tasak, będącego jednym z liderów novigradzkiego gangu, a więc dobrze kojarzy już ten świat fantasy. Co prawda twórcy nie potwierdzili, że zagra akurat Dijkstrę, ale biorąc pod uwagę ofertę castingową sprzed jakiego czasu (akurat dotyczącą tego bohatera), a także wygląd zewnętrzny aktora, to nie możemy się raczej
Poznaliśmy jeszcze 4 inne nazwiska, które zasilą obsadę Wiedźmina. Wśród nich znajdziemy między innymi Richarda Cunninghama – aktora mogącego pochwalić się epizodem w Star Wars, a konkretnie rolą Generała Ramdy w Łotrze 1. Oprócz niego w drugim sezonie zobaczymy Michele Moran (i nie chodzi nam o znanego jurora polskiego Master Chef, a artystkę, odgrywającą mniejsze rólki w takich produkcjach telewizyjnych jak Flack czy Into the Badlands), Niamh McCormack (zagra ona „bohaterkę W” w odcinku autorstwa Stephena Surijka) oraz Krystena Coombsa (niskiego zawodnika badmintona, która zagrał już karła w Grze o tron – w Wiedźminie wcieli się w jednego z krasnoludów).

Produkcja drugiego sezonu Wiedźmina trwa. Premiery możemy spodziewać się w drugiej połowie 2021 roku, ale nic nie jest pewne.
Jeśli znajdziesz błąd, wybierz żądany tekst i naciśnij Ctrl + Enter, aby powiadomić moderatora.
Podobne artykuły
Informacja Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.