Wideo Yennefer i Ciri kręcą 2 sezon Wiedźmina w hrabstwie Durham

22 Styczeń, 2021 0 531

Netflix niedawno przeniósł produkcję drugiego sezonu Wiedźmina do pięknego angielskiego Lake District, a Henry Cavill był widziany w trzech lokalizacjach jako Geralt z Rivii, w tym w jednej scenie ze swoim wiedźmińskim bratem Paulem Bullionem (Lambert) . Wydaje się jednak, że przez kilka następnych tygodni produkcja nie będzie osiedlać się w Lake District, ale na różnych obszarach północnej Anglii. Jak informowaliśmy w niedzielę , zdjęcia odbywają się obecnie przy wodospadach High i Low Force w hrabstwie Durham. Tym razem nie bierze w nim udziału Henry Cavill, ale dwóch innych głównych członków obsady.

Mamy teraz krótkie wideo przedstawiające tę scenę wraz z członkami obsady


Te filmy zostały udostępnione dzięki uprzejmości Instagrammera o orlich oczach, który wcześniej podróżował nad wodospady. Na powyższym filmie możemy zobaczyć, jak wygląda Anya Chalotra (Yennefer) i Freya Allan (Ciri) w kostiumie podczas strzelania z drona. Wydaje się, że ta dwójka wyszła z rzeki. Drona można zobaczyć na drugim filmie. 


To wszystko jest bardzo ekscytujące. Wygląda na to, że Ciri i Yennefer dzielą scenę. Nie jest jasne, co robili w rzece i jak ma się do tego zepsuty most. Może to część magicznego treningu Ciri? Czy uciekają przed niewidoczną osobą trzecią? A może po prostu pluskają się i cieszą czas spędzony z matką i córką? Po jakości tego materiału bardzo trudno powiedzieć, ale próbujemy dowiedzieć się więcej. Bądźcie czujni!Tagi:
Podobne materiały
Komentarze
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.