Wiedźmin Netflixa - nowi aktorzy w obsadzie, w tym odtwórca roli króla Henselta

25 Styczeń, 2021 0 622

Filmowanie Wiedźmina znów nabrało tempa i chociaż jest jeszcze trochę do zrobienia, z pewnością wydaje się, że Henry Cavill i zespół powoli zbliżają się do kamienia milowego. Oprócz kilku dobrze rozpoznawalnych twarzy z pierwszego sezonu wiemy, że nowy drugi sezon będzie zawierał również interesującą mieszankę nowych postaci. Niektóre z książek i niektóre oryginalne. Wiele jeszcze do ujawnienia.

Bardzo ambitne są plany twórców Wiedźmina, jeżeli chodzi o rozszerzenie uniwersum serialu w drugim sezonie. Ostatnie miesiące przyniosły nam na jego temat całkiem sporo informacji, w tym między innymi o nowych nazwiskach, które dołączają do obsady. Na początku grudnia pisaliśmy o pięciu nowych aktorach – między innymi o potencjalnym odtwórcy Sigmunda Dijkstry. Teraz poznaliśmy kolejne osoby, które zasilą ekipę prowadzoną przez Lauren Schmidt Hissrich (via Redanian Intelligence).
 

Kornwalijski aktor Edward Rowe ( Bait , Kernow King's Poldark ) dołącza do Hanssena jako król Henselt , znany zarówno fanom książek, jak i gier, jako nieprzewidywalny i nieco podżegający wojnę władca Kaedwen, największej z północnych krain, która obejmuje odosobnioną wiedźmińską fortecę Kaer Morhen. Rowe pojawi się w co najmniej jednym odcinku wyreżyserowanym przez Eda Bazalgette'a (odcinki 5 i 8).
Tagi:
Podobne materiały
Komentarze
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.