"The Witcher": Płotka, nowe wątki i kilka nowych informacji!

23 Październik, 2019 0 1 348

Lauren Schmidt-Hissrich, showrunnerka serialu, wspomina w nim pierwsze spotkanie z Andrzejem Sapkowskim. Stwierdza: "Poznałam Andrzeja Sapkowskiego w kwietniu 2018 roku, kiedy wpadłam z wizytą do Polski. Andrzej był zaangażowany w proces tworzenie serialu w takim zakresie, w jakim chciał, a od czasu do czasu dyskutowaliśmy na temat fabuły, castingu i postaci. Ma wszystkie scenariusze (...).
Zapytana z kolei o możliwy negatywny wpływ popularności gier komputerowych na serial Netflixa powiedziała, że "The Witcher" jest adaptacją powieści, więc jest to dla niej okazja i możliwość do zaprezentowania innej wersji.

"(...) Kiedy grasz, podejmujesz decyzje, które wpływają na bohatera i jest to świetne. Co jednak zrobiłaby ta postać, gdybyś nią nie kierował. Jak można ukazać inaczej cechy postaci, nowe aspekty oraz rozwinąć wątki, których widzowie nie znają?".

Przypuszczamy (i mamy nadzieję), że chodzi tutaj między innymi o wątek Yennefer, który najprawdopodobniej zostanie rozszerzony o głębszą i bardziej szczegółową historię bohaterki.
Showrunnerka zdradziła też nieco informacji o relacji Geralta z... Płotką.

"Uwielbiam sarkazm. Temat Płotki był jednym z pierwszych, jakie poruszyłam w rozmowach z Netflixem. Musieliśmy wybrać odpowiedniego konia i było to bardzo ważne. Nie żartuję mówiąc, że Geralt i Płotka mają dość zabawne relacje - to aspekt z gry komputerowej, który pokazaliśmy w serialu".
Tagi: THE WITCHER, wiedzmin, netflix, wiedzmin netflix kilka nowych informacji, oglądaj wiedzmina za darmo, darmowy wiedzmin, netflix za darmo
Podobne materiały
Komentarze
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.