Yennefer figurka

12 Lipiec, 2021 0 280

Niezależnie od tego, czy włada magią czarodziejka, czy skryta wojowniczka nocy, Yennefer jest zawsze przygotowana na bitwę… Yennefer, figurkę Kunoichi, można teraz zamawiać w przedsprzedaży


Dla kontekstu, męscy ninja byli nazywani tajikara, podczas gdy kobiety ninja były określane jako kunoichi. Rolą, którą często odgrywali, była rola szpiegów, infiltrujących życie swoich wrogów, często udając pokojówki i tym podobne, aby zbierać informacje od osób otaczających ich cel.


W powieściach, serialu Netflix i grach Yennefer jest czarodziejką, którą często opisuje się jako jedyną prawdziwą miłość Geralta : „Czy to władająca magią czarodziejka, czy ukradkowy wojownik nocy, Yennefer jest zawsze gotowa do bitwy. przez swojego dwuogoniastego nekomata chowańca, Yennefer dryfuje na dachu zrujnowanej świątyni, zanurzona w wodach dawno opuszczonego pola bitwy oznaczonego sztandarem Szkoły Wilka nobori.


Nobori to długi japoński sztandar, często przymocowany do słupa, podczas gdy nekomata to rodzaj kota yōkai z japońskiego folkloru. Yōkai, aby wyjaśnić, są nadprzyrodzonymi duchami i istotami.


Yennefer dzierży również ostrze ninjatō z pazurami tekkō-kagi. Już teraz możesz zamówić w przedsprzedaży, jeśli chcesz, aby ta wyjątkowa wersja jednej z ulubionych postaci Wiedźmina 3 urozmaiciła Twój wystrój domu.

Tagi: yennefer-figurka, CD PROJEKT RED GEAR Yennefer the Kunoichi Figure, Yennefer the Kunoichi Figure, Yennefer
Podobne materiały
Komentarze
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.