Wiedźmin (Netflix) - posłuchaj dwóch utworów z soundtracku

11 Grudzień, 2019 0 1 221


Kompozytorki Sonya Belousova oraz Giona Ostinelli udostępniły dwa utwory muzyczne ze ścieżki dźwiękowej serialu Wiedźmin, który zadebiutuje w tym miesiącu w serwisie Netflix.


Wielkimi krokami zbliża się premiera serialu Wiedźmin, więc nic dziwnego, że serwis Netflix coraz częściej raczy nas nowymi materiałami z tej produkcji. Najświeższym tego owocem stało się opublikowanie dwóch utworów muzycznych ze ścieżki dźwiękowej projektu.

  • Utwór Geralt of Rivia
  • Toss a Coin to Your Witcher

Za muzykę serialu odpowiadają Sonya Belousova oraz Giona Ostinelli. Duet ten wcześniej opracował ścieżki dźwiękowe do takich produkcji telewizyjnych jak The Mist czy The Romanoffs.Utwór Geralt of Rivia będzie jednym z pierwszych, które usłyszą widzowie serialu Wiedźmin i skomponowano go tak, aby stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych elementów produkcji. Różne jego wariacje pojawią się w sekwencji początkowej każdego odcinka.

Z kolei Toss a Coin to Your Witcher to pieśń, którą w serialu wykona Jaskier, grany przez Joeya Bateya. W pierwszym odcinku usłyszymy początkowo kilka fragmentów tego utworu, a cały zostanie zaśpiewany dopiero pod koniec epizodu.

Przypomnijmy, że pierwszy sezon Wiedźmina zadebiutuje 20 grudnia tego roku.

Tagi:
Podobne materiały
Komentarze
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.