Zdjęcia z planu Wiedźmina - powrót Geralta, są i rycerze Nilfgaardu

24 Listopad, 2020 0 517


Praca na planie 2. sezonu netflixowego Wiedźmina wre, a więc i internet zasypywany jest masą zakulisowych zdjęć. Najnowsze z nich przedstawiają Geralta w kapturze, błotnisty plan zdjęciowy czy rycerzy Nilfgaardu w swoich nowych zbrojach.

Bardzo szybko Netflix wznowił prace nad 2. sezonem Wiedźmina – stało się to już kilka dni temu, o czym niezwłocznie Was poinformowaliśmy.
W ciągu ostatniego tygodnia udało się zebrać mnóstwo materiałów z planu – to głównie zasługa Sary Talib, czyli współpracowniczki fanowskiego portalu o Wiedźminie, Redanian Intelligence.
Zakulisowych zdjęć jest tak dużo, że nie będziemy w stanie zaprezentować ich wszystkich – tym bardziej, że część z nich jest nie najlepszej jakości i przedstawia postacie z bardzo dużej odległości, przez co są rozmiarów mrówek.
Mimo to fotografce udało się wyłapać Henry’ego Cavilla w charakteryzacji Geralta, Anyę Chalotrę jako Yennefer, a także parę innych postaci. Ekipa znajduje się aktualnie na terenie hrabstwa Surrey w Anglii.
wiedzmin

wiedzmin.org


Zdjęcia z planu Wiedźmina


Co o tym myślisz, Nie możesz się doczekać, aby zobaczyć A Shard of Ice w drugim sezonie? Dajcie nam znać w komentarzach poniżej lub na naszym Twitterze lub Facebook.

Tagi: The Witcher, Henry Cavill and Royce Pierreson, Henry Cavill as Geralt of Rivia, Zdjęcia z planu Wiedźmina, powrót Geralta, Henry Cavill’s Geralt and Royce Pierreson’s Istredd on The Witcher set for what could be A Shard of Ice
Podobne materiały
Komentarze
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.